Ubytování | Pod Pustevnami
NAHORU
main

KEMP NABÍZÍ

ZJISTĚTE VŠE PODSTATNÉ O KEMPU

V kempu POD PUSTEVNAMI naleznete hlavní budovu, chatky a chatičky, místo pro stany a obytná auta. V hlavní budově se nachází vybavený sál pro 80 osob, recepce, občerstvení a venkovní posezení se zahrádkou a dvě vybavené kuchyňky. K dispozici jsou velké travnaté plochy, a travnaté hřiště, stoly na ping-pong, fotbálek, biliár, šipky, trampolína, dětské hřiště, venkovní ohniště a grily. Kousek od areálu, asi 10 minut pěšky, se nachází víceúčelové hřiště na volejbal, basket, tenis, přírodní koupaliště a minigolf. Pokud máte zvířecího mazlíčka, u nás je vítán.

TURISTICKÁ UBYTOVNA - POKOJE 2 LŮŽKOVÉ

Pokoje jsou standardně vybaveny postelemi nebo manželskou postelí, stolem a židlemi, skříní, el. zásuvkou a osvětlením (lůžkoviny jsou v ceně). Pro dítě je možno připravit přistýlku. Pokoj odpovídá turistické ubytovně. Sociální zařízení a kuchyňka jsou společné. V provozu celoročně. K dispozici 28 pokojů.

CHATKA VELKÁ S KRYTOU TERASOU – 2-5 OSOB

Chatky jsou standardně vybaveny postelemi, stolem a židlemi, lednicí, skříní, el. zásuvkou a osvětlením (lůžkoviny jsou v ceně). Venku má každá chatka posezení na kryté terase a k dispozici ohniště s posezením vedle chaty. Možnost parkování auta přímo u chatky. Sociální zařízení a kuchyňka jsou po kompletní rekonstrukci a jsou společné. V provozu od dubna do října. Aktuálně nabízíme 13x 4-lůžkovou a 1x 5-lůžková chatku.

CHATIČKA MALÁ BEZ TERASY – 2 OSOBY

Chatky jsou standardně vybaveny postelemi, stolem a židlemi, lednicí, skříní, el. zásuvkou a osvětlením (lůžkoviny jsou v ceně). Venku má každá chatička k dispozici posezení a k dispozici ohniště s posezením vedle chatičky. Možnost parkování auta v blízkosti chatičky. Sociální zařízení a kuchyňka jsou po kompletní rekonstrukci a jsou společné. V provozu od dubna do října. Aktuálně nabízíme 2x 2-lůžkovou chatičku.

MÍSTA PRO STANY, KARAVANY A OBYTNÁ AUTA

V areálu je dostatek travnaté plochy pro stany a zpevněných ploch pro obytná auta a karavany s možností napojit se na elektřinu. V létě je k dispozici voda v těsné blízkosti karavanového stání a zimě potom v objektu. Možnost parkování auta přímo u stanu. Sociální zařízení a kuchyňka jsou po kompletní rekonstrukci a jsou společné. V provozu celoročně.

Na co se v kempu můžete těšit

Občerstvení se zahrádkou s možností nákupu pečiva a základních potravin (plně funguje jen po dobu letních prázdnin. Po zbytek roku jen omezeně.)

WiFi – pokrytí celého areálu

Sprchy s teplou vodou po celý den. Nově zrekonstruováno!

Kuchyňku a společenskou místnost

Dětské hřiště

Úschovnu kol a lyží

Ohniště

Zapůjčení grilu nebo kotlíku

Zapůjčení sportovního nářadí

Zapůjčení přímotopu

Konání soukromých akcí, oslav, silvestra, svateb s možností přespání.

V hospůdce do 30 osob. V sále do 100 osob.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

Nově zrekonstruované toalety a sprchy se nachází v bezprostřední blízkosti chatek a stanů a splňuje veškerá očekávání zákazníka vč. teplé vody po celý den. Vnitřní toalety a sprchy pro pokoje jsou stávající.

STRAVOVÁNÍ

O letních prázdních mají hosté k dispozici celodenně bufet s recepcí. Ráno je možné koupit si čerstvé pečivo, koláče a další. Během celého dne je v nabídce výběr nápojů a jídla. Skupiny a školy mají možnost si dopředu objednat stravu (snídaně, večeře), po domluvě lze zajistit i svačinky či večerní opékání/grilování.

BYDLENÍ A OKOLÍ

KOUKNĚTE, KDE BUDETE BYDLET A CO NABÍZÍ OKOLÍ

kemp Pod Pustevnami, nedaleko pusteven a Rožnova

KOUPÁNÍ

Přírodní koupaliště Biotop Bečva 500m

Koupaliště má jak brouzdaliště, vhodné pro děti a neplavce, tak i plaveckou část s maximální hloubkou 2,5 m. Dno a stěny jsou tvořeny silnou fólií přírodní světle zelené barvy. Lem biotopu je z lité kamínkové dlažby, z níž lze pozvolna vstoupit do vody, přidržovat se lze zábradlí.

Přehrada Horní Bečva 5 km

V letním období je přehrada výborným místem ke koupání (přístup z několika travnatých ploch podél břehu nádrže) a k rybaření. V blízkém okolí přehrady se nachází občerstvovací a ubytovací zařízení včetně kempu.


Koupaliště Rožnov 10 km

Rožnovské koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům nejen nově vybudovaný rekreační bazén s atrakcemi, ale také např. 50 metrový betonový bazén s modrým nátěrem. Menší bazén je 25 metrový s 8 drahami, kachličkovaný. Brouzdaliště s malou dětskou skluzavkou je určeno pro děti do 6-ti let. Bazény nejsou vyhřívány, jsou ohřívány pouze sluníčkem.


Kněhyňka

Řeka Kněhyňka protéká vedle kempu a poskytuje tak skvělou atmosféru při kempování.

SPORT

Tenisové kurty 500m

Tenisová stěna 500m

Hřiště na volejbal a nohejbal 500m

Hřiště na streetbal 500m

Kousek od kempu vede Cyklostezka Bečva

Velké množství dobře značených turistických cest

V zimě je poblíž mnoho lyžařských areálu a běžeckých tratí.

kemp Pod Pustevnami